1. Jak dlouho vydrží stabilizované květiny?

Stabilizované květiny vydrží 1 - 7 let v závislosti na prostředí, ve kterém jsou uchovávány a také na tom, jak dobře se o ně staráte. Mějte však na paměti, že mají určitou životnost.

2. Jak pečovat o stabilizované květiny

Naše květiny nevyžadují téměř žádnou péči! Nepotřebují žádnou vodu a pokud je nebudete vystavovat přímému slunečnímu světlu, silnému větru a vlhkému prostředí, prodloužíte jejich životnost.

Několik dalších tipů:

- zacházejte s květinami opatrně a zbytečně se jich nedotýkejte, protože jsou extrémně křehké,

- prach odstraňte opatrně fénem na nízký a studený stupeň,

- květiny udržujte na chladnějším a suchém místě, protože vlhkost může způsobit změnu barvy.

3. Přijímáte zakázkové objednávky?

Ano, přijímáme objednávky na individuální zakázky! Rádi vám vytvoříme dekoraci na míru. Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám pošlete zprávu přes Instagram nebo e-mail a my se vám ozveme s dalšími informacemi.

4. Jaká je cena výrobku na zakázku?

Cena je vždy individuální podle velikosti dekorace a použitého materiálu. Pro získání cenové nabídky vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám ozveme. 

5. Nabízíte rozvoz květin?

Ano, po dohodě jsme schopni květinu/dárkovou krabičku doručit po Plzni za cenu 99 Kč. Pro doručení vyplňte náš kontaktní formulář nebo vyberte možnost při objednání a my se vám ozveme zpět, abychom domluvili podrobnosti.

6. Kde si vyzvednu svoji objednávku?  

Svoji objednávku si můžete vyzvednout v našem studiu v Plzni na adrese Na Roudné 80. Odběry jsou výhradně po domluvě!

Při objednání vyberte možnost "Osobní odběr". Do poznámky napište preferovaný termín vyzvednutí a my se vám ozveme zpět s podrobnějšími informacemi. Upozorňujeme, že vyzvednutí zboží závisí na jeho dostupnosti.

7. Nabízíte doručení po celé ČR?

Ano, nabízíme. Všechny naše výrobky doručujeme prostřednictvím smluvených dopravců. Při dokončení objednávky si vyberte toho, který vám nejvíce vyhovuje. Snažíme se všechny vaše objednávky vyřídit co nejdříve. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte potvrzovací e-mail. Vezměte, prosím, na vědomí, že nemůžeme garantovat termín dodání, ten závisí na dopravci. Doporučujeme proto, abyste si zboží objednali s předstihem, vyhnete se tak možným komplikacím zejména při objednání dárku. Klademe velký důraz na zabalení celé objednávky, ale jelikož využíváme kurýrní službu třetí strany, znamená to, že jakmile zásilka opustí naše prostory, nemáme, bohužel, žádnou kontrolu nad tím, jak je s ní nakládáno a v jakém časovém horizontu má být doručena.

8. Jaké jsou vaše zásady pro vrácení zboží? 

Vzhledem k tomu, že všechny naše výrobky jsou tvořeny na zakázku, jsou všechny prodeje konečné. Nenabízíme proto možnost jejich vrácení ani vrácení peněz, vybírejte proto pečlivě. Pokud se domníváte, že produkt, který jste obdrželi, je vadný nebo poškozený, kontaktujte nás, prosím, zde.

9. Kde sídlíte?

Sídlíme v Plzni, Na Roudné 80, kde máme i výdejní místo. Kamennou prodejnu (zatím) nemáme. Naše výrobky si můžete zakoupit na e-shopu nebo nám napište sem a vytvoříme dekoraci přesně pro vás. Vybrat dekoraci si můžete i na našem IG profilu. Stačí, když nám pak do zprávy pošlete vybranou fotku. Pokud bude v našich silách, dekoraci vám rádi vytvoříme.

10. Proč jsou stabilizované květiny tak drahé?

Stabilizované květiny jsou investice do vašeho prostoru. Jsou to čerstvé květiny, které procházejí dlouhým procesem sušení a konzervace, aby si zachovaly svou krásu a křehkost. Proto jsou dražší než květiny živé. Díky procesu však vydrží místo pouhých pár dní i několik let a vy máte možnost se z nich po celou tu dobu radovat. Investice do nich se proto vyplatí. Ceny se liší v závislosti na velikosti, množství a typu použitých květin, stejně jako na použitých květináčích a nádobách. Naše aranžmá jsou vytvořena s velkou láskou a pečlivostí a věříme, že okouzlí vaši milovanou osobu nebo vás samotné po dlouhou dobu.