Dárková krabička MIMINKO & CHOBOTNIČKA 2

Personalizovaný dárek

Tento set je opravdu kouzelným a nápaditým dárkem k narození miminka.

Krabička byla vymyšlena tak, aby byla praktická a zároveň líbivá a mamince připomínala kouzelné chvíle spojené s příchodem toho nejcennějšího pokladu.

Set navíc obsahuje ručně háčkovanou hračku, speciálně navrženou pro novorozence. A krásné na tom je, že nákupem této hračky společně přispějeme částkou 200 Kč spolku Nedoklubko na koupi nové příze, ze které dobrovolnice uháčkují další chobotničky pro nedonošené dětičky ve FN Plzeň.

Tím, že si koupíte tento set, uděláte nejenom velkou radost mamince, ale pomáháte těm nejmenším bojovníkům překonat všechny překážky a dát jim lepší šanci na zdravý a šťastný život.

Sada obsahuje:

- Dekoraci ze stabilizovaných květin (na výběr z barev růžová a modrá)

- Akrylovou cedulku s informacemi o narození miminka s ozdobou

- Ručně háčkovanou chobotničku, která je vyrobena ze 100% zdravotně nezávadné dětské pletací příze Alize Bella

Produkty jsou zabaleny v bílé dárkové krabičce, která je převázána stuhou a doplněna květinovou ozdobou. Předání dárku tak bude opravdu radostným zážitkem.

Informace o miminku (jméno, datum narození, váha, výška) uveďte do poznámky při objednání.

Tento výrobek je vytvořen ručně a s láskou a věříme, že obdarované mamince udělá velkou radost.

Rozměry dárkového balení: 38 x 26 cm

Upozornění:

Jelikož jsou květiny přírodním produktem, žádné dva produkty nejsou stejné a každá květina je jedinečná. Proto se barvy, tvary a velikosti mohou lehce lišit. Vezměte, prosím, na vědomí, že kvůli křehké povaze tohoto produktu bude docházet k mírnému opadávání květů/listů.

Zvolte si variantu:

1 600,00 Kč