Realizujeme květinové výzdoby ze stabilizovaných i umělých květin pro konference, večírky, plesy, narozeninové či jiné oslavy.

Naše služby zahrnují nejen vytvoření výzdoby, ale také navržení celkového konceptu odpovídajícího stylu a charakteru Vaší akce.

Navíc se rádi postaráme i o stylové a originální dárky pro Vaše hosty nebo zaměstnance, které zanechají nezapomenutelný dojem.


Pro Váš salon, studio nebo recepci vytvoříme originální a vkusnou dekoraci z pampové trávy a stabilizovaných květin.

Naše dekorace dodají Vašemu prostoru eleganci a moderní styl, který okouzlí všechny návštěvníky. 

Navíc se nemusíte starat o jejich údržbu, protože všechny naše výrobky jsou bezúdržbové a nepotřebují zalévání.


Udělejte dojem na své obchodní partnery nebo zaměstnance s našimi originálními dárky vytvořenými ze stabilizovaných či umělých květin. Kromě samotného dárku se o vše ostatní postaráme za Vás. Naše služby zahrnují dárkové balení, opatření dárku polepem, přidání vzkazu/přání s požadovaným textem a dokonce i možnost zabalit a odeslat dárek na požadovanou adresu.

Věřte nám, že si naším profesionálním přístupem a pozorností ke každému detailu zajistíte, že Vaše dárky budou nejen krásné a originální, ale také pečlivě připravené a doručené s láskou.Naše pampová křídla vám zajistí jedinečný fotopoint na vaší oslavě, večírku, svatbě nebo jakékoliv jiné významné události. 

Díky nim budou vznikat nezapomenutelné fotky, které budou krásnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné.

Zjistěte si o nich víc.

Napište nám o jaký druh služby máte zájem

Po obdržení zprávy Vás budeme kontaktovat telefonicky