Vaše sny proměníme ve skutečnost

Květiny jsou důležitou součástí každé svatby. Provázejí Vás celým svatebním dnem a zůstávají jako památka na Vašich svatebních fotografiích. To my víme a proto ke každé svatbě přistupujeme individuálně, s maximálním respektem, ale zároveň s nadšením. Baví nás tvořit Váš den D do posledního detailu a ladit vše k Vaší naprosté spokojenosti. Protože Vaše spokojenost je pro nás tou největší prioritou.


U svatby záleží na každém detailu


S nevěstou (a třeba i se ženichem) se vždy setkáváme osobně. Chceme Vás poznat, vědět jaké budete mít šaty, účes, znát Vaši představu o květinách, barvách a nedílnou součástí je také vědět, jaký je Váš plánovaný rozpočet. Na základě všech těchto informací Vám pak nabídneme celkový koncept výzdoby včetně dekorací a cenovou kalkulaci. Pozornost věnujeme každému detailu.


Naším cílem je, abyste si svůj svatební    den užili a s výsledkem naší práce byli spokojeni


Spolehnout se můžete na naše dlouholeté zkušenosti, profesionální přístup a spolehlivost. Svatby jsme realizovali na nejrůznějších místech a nebojíme se netradičních požadavků. Protože právě ty dělají Vaši svatbu jedinečnou.  

Od Vás

"Když jsme začali plánovat svatbu, ani na okamžik jsem neváhala, kam si půjdu vybrat květiny...a byla to skvělá volba. Štěpánko, ještě jednou moc děkujeme, že i díky Tobě jsme měli pohádkovou svatbu. Ať se Ti daří a přejeme spoustu spokojených zákazníků jako jsme my, bylo to dokonalé!"


Hana Brunerová

"Rosalie květiny mohu jenom doporučit. Využili jsme floristické služby od paní floristiky Štěpánka pro naší svatební párty. Připravila pro nás opravdu úžasné květiny, krásně vyzdobila místo společně s naší koordinátorkou Dominikou. Vyšla nám vstříc. Prostě všechno na 100%. Já osobně byla nadmíru spokojena, protože výzdoba byla neskutečná. Paní Štěpánku můžeme opravdu doporučit všemi 10! V porovnání s jinými dodavateli z Plzně opravdu PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY, FÉROVOST a hlavně SOLIDNÍ JEDNÁNÍ."

Jana Valter Koukalová

"Měli jsme svatbu na Statku Háječek a květinovou výzdobu nám obstarali právě tady a vše bylo perfektní. Dokonce nám dali návod, jak dobře připevnit květinovou ozdobu na slavobránu, zkrátka všechno bylo krásné, komunikace bezproblémová a s přehledem se vešli do námi určeného budgetu. Na 1000% doporučuji."

Veronika Benáčková

"Ještě jednou moc děkuji, byla to nádhera. Naprosto úžasné byly úplně všechny květiny."

Míša Černá

"Chtěla jsem moc poděkovat za nádhernou výzdobu. Opravdu to bylo nádherné, všechny kytky byly čerstvé a vydržely. Ještě krásnější než jsem si to přála. A slavobrána, ta byla jako z Pinterestu :)"

Anežka Hollmannová

"To bylo tak nádherné! Vy jste neskutečná, Štěpánko. Předčila jste mé očekávání, byla jsem dojatá z toho, jak to tam vypadá. A všichni to říkali a moc chválili! Jsem nesmírně ráda, že jsem si vybrala vás."

Lucie Radová


Fotogalerie

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.