Módní přehlídka návrhářky Zuzany Lešák Černé dne 4.7.2022

13.07.2022

V neděli 4.7.2022 se konala ve Varech módní přehlídka, kde byly i naše květiny!

A já dostala tu možnost vyzdobit sál hotelu Imperial ve Varech květinami. Zuzka miluje voňavé lilie, takže ty nesměly chybět u vstupu do sálu a právě ty také dostala jako kytici od svého manžela na konci přehlídky.

Nádherou uvnitř sálu ale byly dvě bílé obří vázy, které stály z každé strany mola a které jsem dozdobila velkokvětými voňavými růžemi O´Hara, hortenziemi, eustomou, pivoňkami, eukalyptem. Třešničku na dortu tvořily dva hrozny orchidejí. Vše bylo v bílé, krémové, růžové, šedozelené a zlaté barvě ... přesně tak, aby ladilo s ručně malovanou pozvánkou. Tu vytvořila velice šikovná Aneta Krištofová, která se zároveň postarala o koordinaci celé přehlídky.

Přehlídku moderovala usměvavá moderátorka Eva Čerešňáková a několik písniček zazpívala Monika Bagárová. Při dopoledních přípravách nám úsměv na tváři vykouzlila její kouzelná dcerka, která se nezalekla a zazpívala na mole pár písniček s mikrofonem v ruce. Video můžete shlédnout na IG profilu Moniky :)

Celou akci si nenechala ujít spousta celebrit a známých osobností jako je Livie Klausová, s mistrem etikety Ladislavem Špakem, Nela Slováková, Aneta Chovanová, Dominika Branišová nebo třeba Tomáš Klus. A i na mole zářila spousta známých krásek v čele s Denisou Spergerová a Andreou Verešovou.

Ochutnávat bylo opravdu z čeho - vínko se nalévalo bílé i červené, sladké i slané minidezertíky podávala Angusfarm Soběsuky a o ochutnávku ručně dělaných čokoládových pralinek se postaral Jakub Vobořil Chocolatier. No a žádná žena, ani já nebyla výjimkou, nepohrdne vyzkoušet šperk s diamantem a právě to umožnila milá děvčátka od Korbička šperky.

Celá přehlídka klapla na výbornou a při odchodu dostal každý k taštičce plné slev dárek také od nás a tou byla perleťová minikrabička dozdobená růží a pampovou trávou.

Krátké video si můžete prohlédnout na našem IG nebo tady.